Witamy na stronie producenta skórzanych rękawic.

Firma PSW PROTECH SP. Z O.O. specjalizuje się w produkcji skórzanych rękawic ochronnych oraz fartuchów spawalniczych.

PSW PROTECH SP. Z O.O jest firmą rodzinną, prowadzoną przez 2 braci. Jeden z nich kieruje fabryką w Sialkot/ Pakistan, a drugi biurem i magazynem w Warszawie.

Nowoczesny park maszynowy, wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza oraz licząca ponad 100 osób załoga z wieloletnim doświadczeniem są gwarancją dobrej i stabilnej jakości wyrobów. Fakt ten potwierdzają współpracujące z nami największe firmy dystrybucyjne, importowe  z terenu całej Polski jak również klienci z rynków zagranicznych, takich jak Portugalia, Norwegia, Grecja, Litwa, Niemcy.

Celem naszej intensywnej pracy jest minimalizowanie ryzyka wypadków występujących podczas procesów produkcyjnych poprzez zapewnianie jak lepszej ochrony dłoni.

Produkowane przez nas rękawice ochronne spełniają wszystkie wymagania stawiane przez dyrektywę 89/686/EWG (Rozporządzenie Ministra Gospodarki - Dziennik Ustaw nr 259 poz. 2173 z dn. 21 grudnia 2005 r.) dotyczącą indywidualnych ochron osobistych oraz są zgodne z normami zharmonizowanymi. W stałej ofercie produkcyjnej posiadamy rękawice  w I i II kategorii. W zakresie badań współpracujemy z akredytowaną jednostką kontrolno-certyfikującą CERTEX z Łodzi.

Duży nacisk kładziemy na szybkość i terminowość dostaw naszych wyrobów do odbiorców. Naszym zadaniem jest również współpraca z użytkownikami finalnymi wyrobów, doradztwo w wyborze i stosowaniu właściwych rękawic zarówno z punktu widzenia optymalnej ochrony i komfortu noszenia, jak i redukcji kosztów.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół PSW PROTECH SP.Z O.O.